27 de gener de 2022

Treballem sempre per mantenir la nostra escola

A l’Escola del Clot estem contínuament millorant els nostres espais.

Aquest Nadal es va fer una gran feina per part del servei de neteja de l’escola, Servinedu, que va aprofitar per fer una neteja a fons de diversos espais de l’escola. Entre d’altres feines, s’han netejat els terres de diverses aules, de passadissos, del menjador i també les grades del poli.

També, el nostre equip de manteniment, treballa cada dia per anar reformant i millorant diferents espais. Aquests darrers dies, entre d’altres feines, han pintat la paret del pati de sorra, el gimnàs i han arreglat les parets del passadís de secretaria.

El treball en equip i ben coordinat per part d’aquests dos equips de treball es fa imprescindible per dur a terme les moltes intervencions, tant de neteja com de manteniment, que diàriament s’han d’anar fent a l’escola.

Gràcies per la vostra feina!