Informació de Jesuïtes Bellvitge - Centre d'Estudis Joan XXIII

Informació

Coneixeu la nostra escola de Bellvitge i resoleu tots els vostres dubtes.

Informació sobre la nostra escola Jesuïtes Bellvitge - C.E. Joan XXIII

Estem al vostre costat en aquest primer pas. Volem que experimenteu i conegueu personalment tot el que la nostra escola pot oferir-vos i que conegueu un ambient que fomenta l’estudi i els valors ètics. Us oferim la possibilitat d’assistir a una jornada de portes obertes o de concertar una entrevista personal.

Veniu a visitar la nostra escola omplint el formulari

Visiteu la nostra escola i descobriu les instal·lacions, coneixeu l’equip directiu i parleu amb els educadors i educadores que formen part de l’aprenentatge de l’alumnat. Oferim grups reduïts entre setmana, entrevistes personals i portes obertes en dissabte.

Veniu a conèixer-nos

The choice of school is a key decision for children's development. We open our doors to show you how we are and what we do. Arrange a personal interview or visit us at the open day. We will wait for you!

Fill out the form and we will contact you.

Contact details of the father/mother
Student data
Course details

Entrevista personal

Informeu-vos de tots els detalls del nostre model educatiu i la nostra oferta com a escola concertada amb una visita personalitzada dels centres. Una persona integrant de l’equip educatiu us acompanyarà per resoldre qualsevol dubte.

Image
Entrevista personal a l'escola Jesuites Bellvitge

Jornades de portes obertes

Visiteu la nostra escola en una de les jornades de portes obertes. Descobriu les nostres instal·lacions, coneixeu l’equip directiu i parleu amb els educadors i educadores que formen part de l’aprenentatge dels nens i nenes del centre.

Image
Portes obertes de l'escola Jesuites Bellvitge