Informació de Jesuïtes Casp - Sagrat Cor de Jesús

Informació

Coneixeu la nostra escola de Casp i resoleu tots els vostres dubtes.

Informació sobre la nostra escola Jesuïtes Casp - Sagrat Cor de Jesús

Estem al vostre costat en aquest primer pas. Volem que experimenteu i conegueu personalment tot el que la nostra escola pot oferir-vos en un ambient que fomenta el rigor acadèmic i els valors humanistes. Us oferim la possibilitat d’assistir a una jornada de portes obertes o de concertar una entrevista personal.

Resoleu els vostres dubtes

Visiteu la nostra escola i descobriu les instal·lacions, coneixeu l’equip directiu i parleu amb els educadors i educadores que formen part de l’aprenentatge de l’alumnat.

Entrevista personal

Informeu-vos sobre el nostre model educatiu i la nostra oferta com a escola concertada amb una visita personalitzada dels centres. Una persona de l’equip educatiu de l’etapa en la qual estigueu interessats us acompanyarà per resoldre qualsevol dubte o inquietud.

Image
Alumnes de l'escola Jesuites Casp llegint un llibre

Jornades de portes obertes

Visiteu la nostra escola en una de les jornades de portes obertes. Descobriu les nostres instal·lacions, coneixeu l’equip directiu i parleu amb els educadors i educadores que formen part de l’aprenentatge de l’alumnat del centre.

Image
Aules de l'escola Jesuites Casp

Veniu a conèixer-nos

The choice of school is a key decision for children's development. We open our doors to show you how we are and what we do. Arrange a personal interview or visit us at the open day. We will wait for you!

Fill out the form and we will contact you.

Contact details of the father/mother
Student data
Course details