Informació sobre Jesuïtes Gràcia - Col·legi Kostka

Informació

Coneixeu la nostra escola de Gràcia

Estem al vostre costat en aquest primer pas. Volem que experimenteu i conegueu personalment tot el que la nostra escola pot oferir-vos i que conegueu un ambient que fomenta l’estudi i els valors ètics.  Us oferim la possibilitat d’assistir a una jornada de portes obertes o de concertar una entrevista personal.

Doneu una ullada a les nostres xarxes socials!

Resoleu els vostres dubtes

Per concertar una entrevista personal o assistir a una jornada de portes obertes, ompliu el formulari i ens posarem en contacte amb vosaltres. Visiteu la nostra escola i descobriu les instal·lacions, conegueu l’equip directiu i parleu amb els educadors i educadores que formen part de l’aprenentatge de l’alumnat.

Entrevista personal

Informeu-vos de tots els detalls del nostre model educatiu i la nostra oferta com a escola concertada amb una visita personalitzada dels centres. Una persona integrant de l’equip educatiu us acompanyarà per resoldre qualsevol dubte.

Image
Alumnes de l'escola Jesuites Gracia llegint llibres

Jornades de portes obertes

Visiteu la nostra escola en una de les jornades de portes obertes. Descobriu les nostres instal·lacions, conegueu l’equip directiu i parleu amb els educadors i educadores que formen part de l’aprenentatge dels nens i nenes del centre.

Image
Alumnes d'infantil de l'escola Jesuites Gracia

Les portes obertes en format Podcast

Akosta’t el Kostka, és el canal de podcast sobre les portes obertes de Jesuïtes Gràcia - Col.legi Kostka amb informació sobre l’escola i el nostre projecte educatiu, l’Horitzó Més.

Image
Canal de podcast Jesuïtes Gràcia. Portes Obertes

Veniu a conèixer-nos

The choice of school is a key decision for children's development. We open our doors to show you how we are and what we do. Arrange a personal interview or visit us at the open day. We will wait for you!

Fill out the form and we will contact you.

Contact details of the father/mother
Student data
Course details