Informació de Jesuïtes Bellvitge - Centre d'Estudis Joan XXIII

Informació

Coneixeu la nostra escola de Bellvitge i resoleu tots els vostres dubtes.

Informació sobre la nostra escola Jesuïtes Bellvitge - C.E. Joan XXIII

Estem al vostre costat en aquest primer pas. Volem que experimenteu i conegueu personalment tot el que la nostra escola pot oferir-vos i que conegueu un ambient que fomenta l’estudi i els valors ètics. Us oferim la possibilitat d’assistir a una jornada de portes obertes o de concertar una entrevista personal.

Veniu a visitar la nostra escola omplint el formulari

Visiteu la nostra escola i descobriu les instal·lacions, coneixeu l’equip directiu i parleu amb els educadors i educadores que formen part de l’aprenentatge de l’alumnat. Oferim grups reduïts entre setmana, entrevistes personals i portes obertes en dissabte.

Veniu a conèixer-nos

La elección de centro escolar es una decisión clave para el desarrollo de los niños y niñas. Abrimos nuestras puertas para enseñaros cómo somos y qué hacemos. Pídenos una entrevista personal o visítanos en una jornada de puertas abiertas. ¡Te esperamos!

Rellena el formulario y nos pondremos en contacto contigo.

Datos de contacto del padre/madre
Datos del alumno
Datos del curso

Entrevista personal

Informeu-vos de tots els detalls del nostre model educatiu i la nostra oferta com a escola concertada amb una visita personalitzada dels centres. Una persona integrant de l’equip educatiu us acompanyarà per resoldre qualsevol dubte.

Imatge
Entrevista personal a l'escola Jesuites Bellvitge

Jornades de portes obertes

Visiteu la nostra escola en una de les jornades de portes obertes. Descobriu les nostres instal·lacions, coneixeu l’equip directiu i parleu amb els educadors i educadores que formen part de l’aprenentatge dels nens i nenes del centre.

Imatge
Portes obertes de l'escola Jesuites Bellvitge