Informació de Jesuïtes Sant Gervasi

Informació sobre la nostra escola Jesuïtes Sant Gervasi - Infant Jesús 

Informació

Coneixeu l'escola

Estem al vostre costat en aquest primer pas. Volem que experimenteu i conegueu personalment tot el que la nostra escola pot oferir-vos: espais d’innovació pedagògica i acompanyament. Us oferim la possibilitat d’assistir a una jornada de portes obertes o de concertar una entrevista personal.

Entrevista personal - Jornada de Portes Obertes

Visiteu la nostra escola i descobriu les instal·lacions, coneixeu l’equip directiu i parleu amb els educadors i educadores que formen part de l’aprenentatge de l’alumnat. 

Entrevista personal

Informeu-vos de tots els detalls del nostre model educatiu i la nostra oferta com a escola concertada amb una visita personalitzada dels centres. Els directors i directores de cada etapa us acompanyaran per resoldre qualsevol dubte.

Image
Alumnes d'infantil de l'escola Jesuites Sant Gervasi

Jornades de portes obertes

Visiteu la nostra escola en una de les jornades de portes obertes. Descobriu les nostres instal·lacions, coneixeu l’equip directiu i parleu amb els educadors i educadores que formen part de l’aprenentatge dels nens i nenes de l’escola. 

Image
Alumnes d'infantil de l'escola Jesuites Sant Gervasi

Veniu a conèixer-nos

The choice of school is a key decision for children's development. We open our doors to show you how we are and what we do. Arrange a personal interview or visit us at the open day. We will wait for you!

Fill out the form and we will contact you.

Contact details of the father/mother
Student data
Course details