Informació de Jesuïtes Sant Gervasi

Informació sobre la nostra escola Jesuïtes Sant Gervasi - Infant Jesús 

Informació

Coneixeu la nostra escola de Sant Gervasi i resoleu tots els vostres dubtes

Estem al vostre costat en aquest primer pas. Volem que experimenteu i conegueu personalment tot el que la nostra escola pot oferir-vos: espais d’innovació pedagògica i acompanyament. Us oferim la possibilitat d’assistir a una jornada de portes obertes o de concertar una entrevista personal.

Per concertar una entrevista personal o assistir a una jornada de portes obertes, ompliu el formulari i ens posarem en contacte amb vosaltres

Visiteu la nostra escola i descobriu les instal·lacions, coneixeu l’equip directiu i parleu amb els educadors i educadores que formen part de l’aprenentatge de l’alumnat. 

Entrevista personal

Informeu-vos de tots els detalls del nostre model educatiu i la nostra oferta com a escola concertada amb una visita personalitzada dels centres. Els directors i directores de cada etapa us acompanyaran per resoldre qualsevol dubte.

Imatge
Alumnes d'infantil de l'escola Jesuites Sant Gervasi

Jornades de portes obertes

Visiteu la nostra escola en una de les jornades de portes obertes. Descobriu les nostres instal·lacions, coneixeu l’equip directiu i parleu amb els educadors i educadores que formen part de l’aprenentatge dels nens i nenes de l’escola. 

Imatge
Alumnes d'infantil de l'escola Jesuites Sant Gervasi

Veniu a conèixer-nos

La elección de centro escolar es una decisión clave para el desarrollo de los niños y niñas. Abrimos nuestras puertas para enseñaros cómo somos y qué hacemos. Pídenos una entrevista personal o visítanos en una jornada de puertas abiertas. ¡Te esperamos!

Rellena el formulario y nos pondremos en contacto contigo.

Datos de contacto del padre/madre
Datos del alumno
Datos del curso